Home » Pamiątkowa księga gości

Pamiątkowa księga gości

Drogi Kolego, Absolwencie, Pracowniku,

serdecznie zapraszamy do pozostawienia wpisu w Pamiątkowej księdze znamienitych gości biorących udział w uroczystościach hutniczych, które integrują nas od lat. By utrzymać z nami kontakt, uzupełnij swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy i podziel się luźnymi spostrzeżeniami z czasów Twoich studiów lub naszej wspólnej pracy. Najbardziej interesujące posty będą na bieżąco publikowane poniżej formularza oraz w naszych mediach społecznościowych. Do usłyszenia i do zobaczenia!

Aktualne wpisy

Damian Karbowniczak, nasz absolwent rocznika 2006 kierunku Metalurgia :
Do dziś mam kalendarz z roku 2002 że Metalurdzy po AGHu znajdą pracę na całym świecie. Po 20 latach od startu studiów na moim wydziale ( bo zawsze tak mówię) jestem dumny że stworzyliście mi możliwości a ja wykorzystałem szansę pokazac że Inzynier Polak daje rade. Dzięki serdeczne.
Wincenty Likus, nasz absolwent rocznika 1972 kierunku Metalurgia Surówki i Stali:
10 dni temu minęło 50 lat od ukończenia najwspanialszej Uczelni AGH oraz najwspanialszego Wydziału METALURGICZNEGO. Wiedzę którą nabyłem od Genialnych Uczonych w tej dziedzinie że wspomnę prof.prof, Żemaitis, Mazanek.Mamro,Kozielski,Kruciński,Osika,pozwoliła mi stać się HUTNIKIEM. Cudowne Koleżanki, Koledzy trochę mniej tworzą do dzisiaj cudowną Rodzinę w której mam zaszczyt przebywać METALURGIA72. Niech Żyje Metalurgia Technicznej Wiedzy Kwiat. Stara Strzecha Hutnicza Wicek Likus.